В окопах і на танках: воїни ЗСУ зворушливо заспівали "Щедрик". ВІДЕО

Общество / Видео 25-дек, 05:059 2 436 0

В окопах і на танках: воїни ЗСУ зворушливо заспівали "Щедрик". ВІДЕО


Захисники України напередодні Різдва виконали знаменитий у всьому світі "Щедрик" легендарного українського композитора Миколи Леонтовича. Бійці заспівали відомі рядки, не залишаючи поле бою, – в окопах, на танках, у засніжених лісах, де їх будь-якої секунди може атакувати ворог.

Військові висловили сподівання, що скоро зможуть відсвяткувати Різдво не на фронті, а в колі близьких за сімейним столом.

"Різдво Христове – це світлий час єднання та віри у краще. Цього дня українці традиційно збираються сім'ями за святковим столом, діляться один з одним теплом та радіють життю. Ми – воїни 67 ОМБР, скелет якої складають бійці Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор, вже 9 рік поспіль зустрічаємо Різдво в засніжених окопах фронту далеко від своїх сімей, воюємо з російським окупантом, бережемо ваш спокій і затишок. Щоб хоч на мить відчути тепло Різдва, ми заспівали традиційну різдвяну пісню "Щедрик", – діляться бійці під роликом.
Воїни додають, що не сумніваються у перемозі України та вірять: скоро кожен українець зможе відсвяткувати світле свято у колі близьких людей, а головне – у мирній країні.

* * *

Вы поможете сайту, сделав несколько перепостов его публикаций в социальных сетях (Facebook, Twitter, Google и других). Сделай доброе дело!

Подписывайтесь на наш Телеграмм-канал, где вы сможете обсудить новости. https://t.me/censorunet
Похожие новости