Новость из категории: Политика / Общество / Видео

Убежал из-за безденежья: в сети показали видеопризнание пойманного боевика ДНР

Убежал из-за безденежья: в сети показали видеопризнание пойманного боевика ДНР


17 января в КПВВ "Марьинка" оперативные сотрудники Донецко-Луганского регионального управления Госпогранслужбы из состава ООС задержали 19-летнего боевика НВФ. Об этом сообщает пресс-центр ООС, публикуя соответствующее видео.

В 2015 году тогда еще 16-летнего юношу завербовала так называемая народная милиция ДНР вместе с товарищами по техникуму.

Пройдя начальную военную подготовку, боевик выполнял задание на блокпосту между Горловкой и Донецком, где и прослужил до конца 2018 года.

По словам задержанного, в его обязанности входило дежурство на блокпосту между городами Горловка и Донецк, осмотр транспортных средств и личных вещей граждан с систематическим вымогательством денег у путешествующих граждан в сумме от 100 до 2500 рублей РФ.

Кроме этого оперативным сотрудникам стало известно, что за неимением средств в конце прошлого года он вместе со своим знакомым ограбил частное помещение в городе Горловка, за что был задержан так называемой "полицией ДНР".

После откупа в сумме 10 тысяч рублей РФ, родственники забрали его из райотдела.

Впоследствии парень, поняв, что на оккупированной территории ему ничего хорошего не "светит", решил бежать на подконтрольную территорию, где его и задержали бойцы ВСУ.

По данному факту в Национальной полиции направлено уведомление по признакам уголовного преступления, предусмотренного частью 2 статьи 260 УК Украины (Создание не предусмотренных законом военизированных или вооруженных формирований), данные внесены в ЕРДР, следственные действия продолжаются.

На Донеччині в районі Операції Об’єднаних сил затримано бойовика

На Донеччині в районі Операції Об’єднаних сил затримано бойовика Підрозділами Державної прикордонної служби України зі складу Об'єднаних сил продовжуються активні заходи щодо протидії протиправній діяльності в районі проведення операції Об’єднаних сил, зокрема, встановлення, затримання та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які брали або беруть участь у проросійських незаконних збройних формуваннях та терористичних організаціях на тимчасово окупованих територіях України. Так, учора в КПВВ «Мар’їнка» оперативні співробітники Донецько-Луганського регіонального управління Держприкордонслужби зі складу Об’єднаних сил припинили спробу потрапити на підконтрольну Уряду територію України громадянина, що приймав безпосередню участь в діяльності незаконних збройних формувань керованих агресором. Затриманим виявився дев’ятнадцятирічний громадянин України, мешканець міста Горлівка. Оперативники встановили, що у 2015 році співробітники так званої «поліції ДНР», гребуючи будь-якими морально-етичними нормами щодо виховання підлітків, завербували його разом з товаришами по навчанню у одному з середньотехнічних навчальних закладів до служби у збройних формуваннях, що діють на тимчасово окупованих територіях Донеччини. Під постійним тиском агітаційної пропаганди юнак, не досягши навіть шістнадцятирічного віку, погодився на їхні умови та вступив до незаконного збройного формування під назвою «Молода гвардія». Пройшовши початкову військову підготовку, бойовик виконував завдання на блокпосту між Горлівкою та Донецьком, де і прослужив до кінця 2018 року. Зі слів затриманого, в його обов’язки входило чергування на блокпосту між містами Горлівка і Донецьк, огляд транспортних засобів та особистих речей громадян із систематичним вимаганням грошей у подорожуючих громадян в сумі від 100 до 2500 рублів РФ. Крім цього оперативним співробітникам стало відомо, що за браком коштів наприкінці минулого року він разом зі своїм знайомим пограбував приватне помешкання в місті Горлівка, за що був затриманий так званою «поліцією ДНР». Після відкупу в сумі 10 тисяч рублів РФ, родичі забрали його з райвідділу. Але зважаючи на складну ситуацію, безгрошів’я та постійні погрози новими арештами представниками озброєних банд, що узурпували правоохоронні функції, громадянин вирішив виїхати на підконтрольну українській владі територію Донецької області. За даним фактом до Національної поліції направлено повідомлення за ознаками скоєння кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статтею 260 КК України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань», дані внесено до ЄРДР, слідчі дії тривають. Загалом слід зазначити, що у 2018 році прикордонниками Донецько-Луганського регіонального управління Держприкордонслужби зі складу Об’єднаних сил, встановлено та затримано 154 особи, що брали участь у незаконних збройних формуваннях, терористичних групах чи організаціях. Рухаємось далі! Разом переможемо! #ООС #операція_ОС_ #ДПСУ

Posted by Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation on Friday, January 18, 2019


Вы поможете этому сайту, сделав несколько перепостов его публикаций в социальных сетях (Facebook, Twitter, Google и других). Сделай доброе дело!

Подписывайтесь на наш Телеграмм-канал https://t.me/censorunet


Похожие новости

Комментарии к Убежал из-за безденежья: в сети показали видеопризнание пойманного боевика ДНР

Имя:*
E-Mail:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив