Новость из категории: Политика / Общество / Видео

Бойцы ВСУ в Донбассе уничтожили разведгруппу боевиков: видео

Бойцы ВСУ в Донбассе уничтожили разведгруппу боевиков: видео


Украинские военные наблюдали за передвижением боевиков с помощью специальной камеры

Волонтерская организация Повернись живим опубликовала видео уничтожения разведчиков боевиков на передовых позициях украинских военных в районе Светлодарской дуги. Видео обнародовано в Facebook организации.

"В один из дней здесь решили "прогуляться" обнаглевшие боевики. Почувствовав себя невидимыми, они выдвинулись вперед, чтобы, судя по всему, провести разведку", - говорится в сообщении.

За передвижением боевиков с помощью специальной камеры наблюдали украинские военные.

"Когда оккупанты, не торопясь, начали возвращаться в свой "русский мир", у украинских воинов лопнуло терпение. Они открыли огонь из гранатометов. Результат - на видео", - рассказали в организации.

Українські військові знищили розвідгрупу бойовиків на Світлодарській дузі

Це сталося на передових позиціях українських військових у районі Світлодарської дуги. В один з днів тут вирішили «прогулятися» знахабнілі бойовики. Відчувши себе невидимими, вони висунулися вперед, щоб, судячи з усього, провести розвідку. Весь цей час за пересуванням «гостей» спостерігали наші військові. Коли окупанти, не поспішаючи, почали повертатися у свій «русский мир», українським воїнам урвався терпець. Вони відкрили вогонь із гранатометів. Результат – на відео. Розгледіти ворога, зберегти власні життя та дати відсіч бойовикам наші захисники змогли завдяки спеціальним камерам. Вони, зокрема, допомагають своєчасно реагувати на дії знахабнілого ворога та випереджати окупантів. Один комплект такої життєво важливої камери, включно з установкою та кріпленням, коштує приблизно 90 тисяч гривень. Наразі є потреба у трьох таких комплектах загальною вартістю близько 270 тисяч гривень. Допомогти придбати комплектуючі для камер та врятувати життя нашим захисникам кожен може тут: https://goo.gl/SfRppM Відео: Андрій Римарук Монтаж: Demid Johnwu Фонд «Повернись живим»

Posted by Повернись живим on Monday, November 5, 2018

Похожие новости

Комментарии к Бойцы ВСУ в Донбассе уничтожили разведгруппу боевиков: видео

Имя:*
E-Mail:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив