Гройсман заявил об отставке и записал видеообращение

Общество / Видео 29-авг, 04:029 2 640 0

Гройсман заявил об отставке и записал видеообращение


Премьер-министр Украины Владимир Гройсман записал ролик, в котором объявил о передаче кабинета новому премьеру. Соответствующее видеообращение он опубликовал на своей странице в Facebook.

«Совсем скоро в этот кабинет зайдет новый премьер, на плечи которого ляжет огромная ответственность, как строить и развивать страну…С чистой совестью хочу сказать, что новое правительство примет страну, которая и стабильная, и развивается», – сказал Гройсман.

Он добавил, что в дальнейшем намерен заниматься децентрализацией.

«Именно эта реформа (децентрализация) уже дала возможность изменить жизнь во многих общинах страны. В дальнейшем важно не останавливаться и не забывать про людей, которые живут в своих селах, поселках и городах. Они хотят иметь достаточные полномочия и финансовые ресурсы», – сказал премьер.

Гройсман также пожелал удачи будущему главе правительства.

Я продовжуватиму дбати про успіх нашої великої держави

Уже зовсім скоро в цей кабінет зайде новий Прем’єр, на плечі якого ляже величезна відповідальність – вирішувати, як продовжувати будувати і розвивати країну. Зі свого досвіду розумію, як це непросто - приймати рішення, від яких залежить життя мільйонів людей. Тому хочу побажати своєму наступнику сили, терпіння і удачі. І головне – успіху. Бо саме від успіху його роботи і роботи нового Уряду залежатиме багато в чому успіх України та нормальне життя кожного українця. Особисто для мене - це завжди було пріоритетом номер один. З чистою совістю можу сказати, що новий Уряд прийматиме країну, яка і стабільна, і розвивається. Усе, що зроблено на сьогодні - це результат роботи і зусиль багатьох-багатьох людей, кожного з вас. І я вдячний усім за нашу спільну небайдужість, спільну роботу, за підтримку і критику, а також за вашу довіру. Звісно, не можу не сказати про те, що і надалі лишатиметься однією з найголовніших справ мого професійного життя. Це децентралізація. Саме ця реформа вже дала можливість змінити життя в багатьох громадах країни. Але в майбутньому важливо не зупинятись, не забувати про людей, які живуть у своїх селищах і містах. Які хочуть мати достатні повноваження і фінансові ресурси. Ми маємо і в подальшому це забезпечувати. Попереду в кожного з нас дуже багато роботи. Будуть нові виклики, нові випробування. Але я вірю, як і вірив усі ці роки: немає таких випробувань, яких би ми з вами не здолали. Моє служіння Україні не закінчується сьогодні. Я продовжуватиму дбати про успіх нашої великої держави і братиму на себе ту роль, яка буде потрібна, щоб допомогти Україні реалізувати повною мірою свій потенціал. Від щирого серця хочу подякувати кожному з вас!

Posted by Volodymyr Groysman on Wednesday, August 28, 2019

Похожие новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 1 дней со дня публикации.
Соц. сети
Календарь
«    Август 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031